SPRZĄTANIE

Jednym z problemów osób starszych są coraz większe trudności z utrzymaniem czystości w domu. Niegdyś łatwe obowiązki nagle stają się wyzwaniem, ponieważ nie pozwala na nie stan zdrowia. Wybierając nasze usługi opieki nad seniorem w Krakowie, nie muszą martwić się Państwo o takie sprawy – kompleksowo zadbamy również o sprzątanie mieszkań i domów starszych osób.

Starszym osobom sprzątanie może sprawiać wiele trudności – często jest to kwestia bolących stawów i mięśni, które uniemożliwiają swobodne poruszanie się, również przyczyną mogą być choroby wymagające stałego leżenia w łóżku. W takich sytuacjach nasi opiekunowie także mogą zaoferować sprzątanie, które będzie wykonane zgodnie z wcześniej uzgodnionym z klientem zakresem czynności do wykonania.

Świadczone przez nas utrzymanie czystości w domu to między innymi odkurzanie i zamiatanie podłóg, mycie podłóg, ścieranie kurzu, dbałość o czystość w kuchni i łazience, mycie okien, porządkowanie szaf, zmywanie czy pranie. Dzięki tak szerokiemu wsparciu osoba starsza oraz jej rodzina nie muszą martwić się o porządek.

Oferujemy zawsze usługi na jak najwyższym poziomie w trosce o mienie podopiecznych. Jednocześnie nasi pracownicy są instruowani, aby nie zmieniać układu przedmiotów w domu seniora, dlatego też wszystkie z nich zawsze znajdują się na właściwym dla siebie miejscu. To powoduje, że osoba starsza nie ma problemów z poruszaniem się po domu i znajdywaniem tego, co jest jej najbardziej potrzebne.