Spacery, wspólne spędzanie czasu, rozmowa, podtrzymywanie zainteresowań, wspólne ćwiczenia

Jednym z problemów, który często doskwiera osobom starszym, jest brak towarzystwa oraz rozrywek. Zdarza się, że są oni zamknięci w czterech ścianach ze względu na chorobę, dlatego nie mogą łatwo kontaktować się z bliskimi i zawierać nowych znajomości. Specjaliści jednak wskazują, że dla seniorów także ważne jest życie towarzyskie, dlatego nasza firma świadcząca usługi opieki senioralnej w Krakowie oferuje w tym zakresie kompleksową i profesjonalną obsługę. W ten sposób jesteśmy w stanie całościowo zadbać o potrzeby starszych osób.

Nasze usługi w zakresie wspólnego spędzania wolnego czasu z seniorem to między innymi spacerowanie, podtrzymywanie zainteresowań, wspólne ćwiczenia zalecone przez lekarzy i fizjoterapeutów, czytanie książek, oglądanie filmów, a także inne w zależności od indywidualnych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że czasami wystarczy zwykłe towarzystwo, aby osoba starsza mogła poczuć się lepiej.

Zatrudniani przez nas opiekunowie to osoby otwarte, towarzyskie, uśmiechnięte, pomocne, dlatego spędzanie z nimi czasu jest bardzo przyjemne. Senior może wtedy poczuć się komfortowo, znaleźć partnera do rozmowy, rozwijać swoje pasje, o co warto dbać także w jesieni życia. Dokładamy wszelkich starań, aby podopieczni naszych opiekunów, a także ich rodziny, byli zadowoleni z obsługi – mamy nadzieję, że także spełni ona Państwa wymagania.