ROBIENIE ZAKUPÓW

Osoby starsze często mają problemy z robieniem zakupów samodzielnie, co jest bardzo czasochłonne oraz męczące. Nie jest to jednak konieczne wtedy, gdy zdecydują się Państwo na nasze usługi opieki nad seniorami w Krakowie. Zapewniamy pełne wsparcie nie tylko w ramach opieki, ale również świadczymy szeroką gamę usług dodatkowych, na przykład robienie zakupów zgodnie z życzeniami.

Wyjście do sklepu dla seniora może być bardzo wyczerpujące, szczególnie wtedy, gdy sklep położony jest w oddaleniu od domu. Noszenie ciężarów także może być trudne lub nawet niemożliwe, na przykład wtedy, gdy osoba starsza nie ma siły, ma problemy z poruszaniem się. Przyniesienie siatek ze sklepu do domu staje się pod znakiem zapytania. Gdy skorzystają Państwo jednak z naszych usług opieki nad seniorami, zakupy staną się znacznie łatwiejsze.

Nasi opiekunowie wykonają zakupy zgodnie z przedstawioną listą, także w wyznaczonych sklepach, gdzie na przykład znajdują się ulubione produkty seniora. Kładziemy nacisk na rzetelność oraz przejrzystość rozliczeń, dlatego nie muszą Państwo obawiać się o nieścisłości w tym zakresie.