PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW

Właściwe żywienie jest bardzo ważne dla każdego seniora. U starszych osób często zmniejsza się apetyt, co powoduje, że nie jedzą oni chętnie. Również ze względu na różne schorzenia może pojawić się konieczność zastosowania odpowiedniej diety. Gdy senior ma problemy z samodzielnym przygotowywaniem posiłków, w takim przypadku tym obowiązkiem może zająć się także opiekun wynajęty w naszej firmie. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

W naszej ofercie dostępne jest również przygotowywanie posiłków dla osób starszych. Zatrudniani przez nas opiekunowie oraz opiekunki mogą przygotować wówczas dla podopiecznego smaczne i pożywne posiłki na cały dzień – śniadania, obiady oraz kolacje, a także przekąski.

Posiłki szykowane są zgodnie z zaleceniami, także lekarskimi, dlatego też mogą odpowiadać zaleconej diecie, na przykład niskowęglowodanowej, beztłuszczowej, wysokobiałkowej, bogatoresztkowej, bezsolnej. Również istnieje możliwość przygotowywania posiłków w przypadku występowania alergii pokarmowych.