O NAS

Od września 2001 roku prowadzę indywidualną praktykę pielęgniarską polegającą na świadczeniu usług pielęgniarskich w domu pacjenta na terenie całego miasta Kraków oraz  jego okolicach.

Posiadam specjalizacje w zakresie zarządzania a ponadto ukończyłam również  kursy z pielęgniarstwa m.in. kurs onkologii, specjalistyczny kurs leczenia ran (odleżyny, oparzenia i owrzodzenia), specjalistyczny kurs spirometrii, audiometrii, szczepień, oraz zakładania testów skórnych.

W związku ze swoją pracą pielęgniarki w domach chorych pacjentów spotykałam się częstokrotnie z pacjentami starszymi których rodzina nie mogła z uwagi na chorobę, wypadek czy po prostu braku sił i czasu sama sprostać trudnemu zadaniu jakim jest opieka nad osobami starszymi.

W związku z rosnącymi potrzebami społecznymi, starzeniem się nas Polaków jak i rosnącym zainteresowaniem takimi usługami poszerzyłam swą działalność pielęgniarką o indywidualną opiekę nad osobami starszymi.

Nie każdy potrafi sprostać temu trudnemu zadaniu jakim jest dbanie i troska o drugiego człowieka, udzielać komuś pomocy,  zaspakajać bardzo intymne potrzeby osoby starszej a często dodatkowo schorowanej danej osoby – dlatego tak bardzo ważnym aspektem w tej pracy jest doświadczenie, empatia, zdolność komunikacyjna oraz dyspozycyjność, ja to w swojej firmie gwarantuję swoim 35 letni doświadczeniem pielęgniarskim budowanym na codziennych relacjach z chorymi pacjentami.

Proponuję Państwu kompleksową opiekę pielęgnacyjno-opiekuńczą dla osób starszych, czy osób dotkniętych chorobą przewlekłą. Oferuję Państwu opiekę na parę godzin dziennie w domu osoby starszej kilka razy w tygodniu jak i również opiekę z zamieszkaniem u osoby potrzebującej takiej opieki na dłużej.

Moim celem jest zadowolenie i uczucie pełnej godności ze strony osób, którymi się opiekuję jak również poczucie bezpieczeństwa i spokoju dla ich rodzin którzy mi zaufali w opiece nad swoimi bliskimi.